Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12.11.2015

Eveline - przeciwzmarszczkowy krem na dzien. Antiwrinkle day cream

Dzisiaj malutki odpoczynek od paznokci. Kończę używać ten krem i zanim pozbędę się słoiczka chciałam o nim napisać kilka slow. Jutro wracam do lakierów :)

A little break from the nails today. I am about to finish using this cream and before I get rid of the jar I wanted to write a bit about it. Tomorrow will be nail polishes again :)

Eveline bioHyaluron 4D przeciwzmarszczkowy krem na dzień do cery mieszanej 30+


Opakowanie: solidny, szklany słoiczek z plombą. Dodatkowo krem zapakowany jest w kartonik. Pojemność 50 ml.
Konsystencja gęsta, treściwa, ale dobrze się rozsmarowuje na twarzy, szybko się wchłania, ale pozostawia taką dziwną wyschnięta warstwę na twarzy. Wystarczy poczekać kilka minut po nałożeniu aby się pojawiła. To dziwne uczucie znika po rozmasowaniu skóry twarzy.
Krem jest dosyć wydajny. 
Zapach przyjemny, lekko kwiatowy, ale świeży. Nie duszący, nie utrzymuje się długo na twarzy.
Działanie: Mam cerę mieszana i latem nie pogardziłabym lekkim matem. Ale niestety krem na lato się nie nadaje. Pomimo, że wchłania się dobrze, to wydaje się być ciężki. Po kilku użyciach odstawiłam go i powróciłam do niego jesienią. Na tą porę roku jest w sam raz. Bardzo dobrze nawilża, nie wysusza twarzy. Po wchłonięciu i pozbyciu się tego dziwnego uczucia skora jest gładka i miękka. Co do matu to owszem mat jest, ale u mnie po godzinie czy dwóch zaczyna się świecić jak szalona. Nie zachwycił pod tym względem. Krem ogólnie dobry, ale mam co do niego mieszane uczucia.
Nie kupie ponownie.Eveline bioHyaluron 4d anti-wrinkle day cream for combined skin.

The packaging: solid, glass jar sealed with a foil. We get it packed in a box. Capacity of 50 ml.
Consistency is thick, reach, applies well and absorbs pretty fast, but it leaves strange film on the face. Kind of a dry sheet. It shows up after a few minutes after application. It is gone after I massage my skin again.
It is pretty efficient.
Fragrance is nice, slightly floral, but fresh. Does not irritate and its not super intensive. Doesn't stay on the face long.
Result: I have a combined skin type and I wouldn't mind some nice matte in the summer. But this cream was too heavy for me when it  was warm. After a few tries I put it away and came back to it when it got colder. For now it is very good. It leaves the skin well moistured, doesn't dry the skin. After it is absorbed and we get rid of that strange feeling the skin is soft and smooth. Is it really mattifying? Well... my skin stays matte for an hour or two and then it starts to shine like crazy. It didn't impress me here. It's a nice day cream, but I have mixed feelings about it.
I will not buy it again.
Skład/Ingredients:4 komentarze:

 1. Krem nie dla mojego typu cery :o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znalazłaś już jakiś zamiennik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Latem najlepiej sprawdza się serum czerwone Anew z Avonu. W tej chwili mam tego kremu jeszcze na tydzień. Potem będę kończyła inny krem z Avonu. Zima matowienie sobie daruje.

   Usuń
 3. Nie miałam jeszcze nigdy żadnego kremu eveline do twarzy.
  _____________
  Pozdrawiam
  MARCELKA FASHION and LIFESTYLE BLOG
  ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń