Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

21.08.2015

Colour Alike - 510 Wata Cukrowa

Gdyby ktoś mi zaproponował lakier o nazwie Wata Cukrowa to od razu widziałabym jasny, cukierkowy róż. Ten lakier jest jednak inny. Jest ciemniejszy, zgaszony (pomimo efektu holo) i jakby wpadający w mauve. Słodki, ale nie przesadnie.

If someone suggested me a nail polish in Candyfloss shade I would see a sweet, light pink. This polish is different though. It's darker, a bit dusty (even though its a holo) and with some tiny mauve hints. Sweet, but not over the top.Konsystencja i pigmentacja genialna. Z resztą lakierami Colour Alike bardzo przyjemnie się maluje. Gdyby tylko miały szerze pędzelki... wiem, że przy węższych paznokciach te się sprawdzają, ale dla mnie są za cienkie.Jedna średnia warstwa wystarczy do pełnego krycia, sprawdzi się zatem do stempli :) Ja nałożyłam dodatkowo drugą, żeby pogłębić kolor, ale w sumie nie ma potrzeby. Wysycha szybko do przepięknego, mokrego połysku. Efekt holo nie jest bardzo intensywny, ale i tak  drobinki pięknie połyskują. Śliczny kolor :)
I to jest jeden z tych owocowo pachnących lakierów.
Na zdjęciach:  2 warstwy + baza (Avon Adhesive base coat)
The consistency and pigmentation is amazing. All the Colour Alike polishes are a pleasure to use. If only they had bigger brushes... maybe for very small nails they are ok, but for me they are just too thin. One coat gives full opacity, it should work for stamping then :) I applies second thin coat just to make the colour deeper, but generally there is no need.
It dries fast to this super glossy shine. Holographic effect is not very intensive but it still sparkles. Lovely colour :)
And its the polish with fruity scent.
On photos: 2 coats + base coat (Avon Adhesive base coat)
W słońcu/in the sunlight:14 komentarzy:

 1. Piękny kolor i ten pigment! wow!

  OdpowiedzUsuń
 2. W słońcu bardziej z niego ta wata wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. boski jest! jak cała seria z resztą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny odcień. Powoli zaopatrzam się w holo z tej firmy i żaden mnie nie zawiódł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny! Wszystkie 'holo', które zaprezentowałaś bardzo mi się podobają :) W przypływie gotówki muszę się zaopatrzyć się w emalie CA :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kolor ciekawy:D ale bym nie powiedziała że to jak wata cukrowa xd

  OdpowiedzUsuń
 7. lubię go ;) ale masz rację wata cukrowa mi też kojarzy się z czymś bardziej cukierkowo słodkim

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam tego holosia, jest taki delikatny ♥ I faktycznie, nie jest tak cukierkowy jak sugeruje nazwa, co jest jego wielkim plusem :)

  OdpowiedzUsuń