Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

07.07.2015

Green Pharmacy - balsam do włosów z pokrzywą. Hair balm with nettle.

Dzisiaj go skończyłam. Troszkę żałuję, że nie mam dostępu do produktów Green Pharmacy, bo i ostatnio opisywany szampon rumiankowy [klik] i dzisiejszy balsam polubiłam. Nie jest on może ideałem, ale jest całkiem przyzwoity.

I finished this product today. I am a bit sad that I don't have access to Green Pharmacy products. I really liked the chamomile shampoo I was showing You last time [click] and this balm is not bad either. It is not a perfect one, but its pretty good.Green Pharmacy balsam do włosów zniszczonych, łamliwych i osłabionych z pokrzywą zwyczajną


Opakowanie wygodne, plastikowe, stylizowane na stare szklane butle z cudownymi eliksirami :) Pod koniec używania trzeba go postawić na nakrętce i czymś podeprzeć, bo sam stać nie chce za bardzo. Ale wszystko działa, nie pęka, naklejki nie zdzierają się. Pojemność 300 ml.
Konsystencja: lekko lejąca, kremowa. Dobrze się nakłada i trzyma na włosach, choć może ściekać z dłoni, jeśli za dużo wyciśniecie. Wolę gęstsze produkty, ale nie jest źle.
Zapach ma cudowny! Ziołowy, ale nie ostry... taki kremowy. Uwielbiam!
Działanie: balsam jest raczej delikatny. Odżywia włosy, zapobiega puszeniu, włosy są miękkie i lekkie, ale nie wygładza wystarczająco. Dla włosów ciężkich do rozczesania może być za slaby. Wybaczam mu bo i tak uważam, ze jest to dobry produkt.
Kupię ponownie.
Green Pharmacy balm for damaged, brittle and weah hair with nettle.

The packaging: nice, bottle that looks like those magic options in the olden days :) In the very end You will have to put it upside down and secure it with something, cause on its own it's not very stable. But everything works as it should, the plastic doesn't crack and the stickers don't wash away. Capacity of 300 ml.
Consistency on the runny side. Applies well, stays on the hair but can drip from the hands if You take too much. I prefer thicker products, but its not bad.
Fragrance is absolutely gorgeous! Herbal, but not harsh... kinda creamy. Just love it!
Result: it is a delicate balm. It doesn't nourish the hair, prevent friziness, leaves the hair soft and very light. I wish it was more smoothing. For hard to brush hair it might be too gentle. I forgive him that, 'cause I still think it's a good product.
I will buy it again.


Skład/Ingredients:


3 komentarze:

  1. Jestem ciekawa czy u mnie by się sprawdził. Pierwszy raz o nim słyszę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla moich włosów byłby pewnie za lekki ;/

    OdpowiedzUsuń