Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

09.04.2015

Born Pretty - Chameleon 217

Trzeci Kameleon jaki przyszedł do mnie z Born Pretty to numerek 217 (szkoda, że lakiery nie maja nazw). Długo się zastanawiałam czy się na niego zdecydować. Od samego początku moim faworytem był numer 212. Ale w tej chwili to nie wiem czy ten go nie pobił. Uwielbiam granatowe paznokcie, wiec jak może mi się on nie podobać :p

This Chameleon that came to me from Born Pretty store has nubmer 217 (pity they don't have some names). I was thinking a long time if I should choose it or not. From the very beginning my favorite was 212. But right now I dunno if this one is not even better. I love navy blue nails, so how can I now like this one?Tak jak w przypadku poprzedników ten również należy nałożyć na czarną bazę. Wówczas wystarczy jedna warstwa, co w przypadku małej, 6 ml buteleczki robi różnicę ;). Nakładany samodzielnie potrzebuje ich około 3 w zależności od grubości. Wysycha szybko, nie wymaga top coatu. Pędzelek jest malutki, ale bardzo miękki i dobrze się nim maluje. 
No a kolory.... od przepięknego granatu, przez fiolet aż po fuksję, a pod bardzo mocnym kątem pojawiają się jakieś zgniło-oliwkowe tony. Mam nadzieje, że to widać na zdjęciach, bo ciężko było mi je wszystkie uchwycić aparatem. 
Na zdjęciach: 1 warstwa + czarny lakier (Goden Rose Rich Color 35) + baza (Avon Gel Strength base coat)

 Tu ja kciuku widać zieleń / Here on the thumb You can see the green.Just like the other two this one also has to be applies on black base. Then all it needs is one regular coat, which makes a big difference since the bottle has only 6 ml ;) Applied on it's own will need about 3 coats, depends on the thickness. It dries fast, doesn't need top coat. The brush is tiny but it is very soft and flattens on the nails.
Ad the colours.... from gorgeous navy blue, though purple, fuchsia and under a very strong angle You can see some khaki-olive tones. I hope You can see that on photo, it was very hard to catch with a camera.
On photos: 1 coat + black base (Goden Rose Rich Color 35) + base coat (Avon Gel Strength base coat)

A to pozostałe dwa, tak dla przypomnienia. Który Wam się podoba najbardziej? 
Dostępnych kolorów jest w sumie 6. Możecie je zobaczyć TU.

And those are the previous two, just to remind You. Which one do You like best?
There are 6 colour available and You can see them all HERE.
Lakier 217 możecie zamówić TU.
Kod BAVQ10 da Wam 10% zniżki na ceny regularne.

This 217 polish You can order HERE.
You will get 10% discount on regular prices with BAVQ10 code.

***

 
BornPrettyStoreTen produkt został mi przesłany do recenzji przez Bord Pretty Store.
This product was sent to me for a review by Born Pretty Store.

13 komentarzy:

 1. MMMmmm, 217 najładniejszy z całej trójki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę w nim dużo podobieństw z którymś kolorem Allepaznokci ;) piękny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia pięknie oddają barwę lakierom ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie są piękne , ale ten podoba mi się najwięcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam takie kameleony, idealny jest ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojejku, jaki piękny <3 Marzy mi się kameleonik z Allepaznokcie, ale ten w sumie jest równie udany :) Dobra tam, marzy mi się cokolwiek, byleby rzeczywiście ukazywało efekt kameleonka :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Może to głupie pytanie ale wolę się upewnić zanim zamówię lakiery: one nie są hybrydowe? Szukam takiego efektu w normalnych lakierach i mam nadzieję że to jest właśnie to!

  OdpowiedzUsuń