Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12.02.2015

Cliché - Chi Coração

Pamiętacie jeszcze piaski Cupcake od Kiko? Jakiś czas po pojawieniu się ich w sklepie Cliché wypościło swoja wersje Babeczek. Dzisiaj, nareszcie, pierwszy z nich (a jest ich w sumie sześć) na paznokciach.

Do You remember Kiko Cupcake polishes? Not so long after them Cliché got their own version of Cupcakes on sale. Today, finally, first one of them (and there is six of them) on the nails.
Wygląda jak różowy lukier z posypka :) Śliczny, jasny, słodki kolor z tymi paproszkami w kolorze czerwonym, turkusowym i różowym. Konsystencja jest przyjemna, średnio gęsta, nie glutowata, dobrze się nakłada, nie smuży i już jedna warstwa ładnie wygląda. Dla lepszego efektu i pełnego krycia nałożyłam dwie. Pierwsza warstwa wysycha szybko. Drugą w sumie też można dosyć szybko dotknąć, ale watro poczekać, aż dobrze podeschnie. Wtedy matowieje, a piasek jest bardzo wyczuwalny.
Ta piaskowa faktura jest nieco delikatniejsza niż w Kiko, ale to i dobrze, bo one aż drapią. Piasek tu jest szorstki, mocno wyczuwalny, ale nie tak ostry.
Na zdjęciach: 2 warstwy + baza  (Cliché 3 em 1 base brilho calcio) 

It looks like pink icing with sprinkles :) Adorable, light, sweet pink with the little sand bit in red, turquoise and pink. The consistency is nice, medium thick, not gooey, applies well. Doesn't smudge and one coat looks already pretty well. But for better effect and full coverage I applied another coat. The first coat dries pretty fast. The second one You can though very soon too, but it is better to wait and let it dry properly. It becomes more matte and the sand is very noticeable.
The sand texture is a bit more delicate than in Kiko and that's actually good. Kiko can really scratch. Here the sand is rough and there is lots of it, but it not as harsh.
On photos: 2 coats + base coat  (Cliché 3 em 1 base brilho calcio) 
26 komentarzy:

 1. wygląda bardzo smakowicie :D w sam raz na tłusty czwartek taka posypka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę wygląda, jak posypka babeczki :D Mam podobnego cudaka z Wibo, ale niestety trzyma się u mnie bardzo przeciętnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te piaski dosyć szybko ścierają się z końcówek. Kiko tak samo.

   Usuń
 3. Podoba mi się bardziej, niż Kikowe, tamte są takie grube i toporne w wyglądzie, jak dla mnie, ten lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 4. meega efekt, bardzo mi się podoba, szukam takiego lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wyglada prześlicznie :) jak lukier na pączku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz podobają mi sie te chropowatości. Widziałam już u dziewczyn na innych blogach i zawsze mnie to nie przekonywało - wyglądało jak rdza na płocie ;) a u ciebie jest ślicznie

  OdpowiedzUsuń
 7. ojej ale cudny:) chce taki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie mam ani tego ani kiko, ale po swatchach ten wygląda piekniej, nieco podobne są granite sand od wibo, i mi sie trafił brązowy z niebieskimi i pomaranczowymi drobinami.. nie wiem jak " ugryze" ten temat ale cos trzeba bedzie wymysleć ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja Wibo żadnego nie mam, a Kiko mam dwa. Bardzo podobne są.

   Usuń
 9. chcę, och, chcę go bardzo :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Wooo mnieam, taki ciasteczkowy! ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. hm to ja jakaś inna jestem, bo mi się nie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wygląda cukierkowo, fajnie :D

  OdpowiedzUsuń