Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

16.01.2015

BingoSpa - Collagen pure hydrating shampoo.

Kolejny produkt BingoSpa. Niestety wypadł u mnie jeszcze gorzej niż wczorajsza odżywka. O ile odżywkę udało mi się skończyć, to z tym szamponem tak łatwo nie jest. A już sobie wyobraziłam piękne, jedwabiste i lśniące włosy :p

Another BingoSpa product. Unfortunately it is even worse than yesterdays hair conditioner. The conditioner I managed to finish. It is not going so good with this one here. And I already imagined my hair being so silky, shiny and gorgeous :pBingoSpa kolagen do mycia i pielęgnacji włosów.

"Preparat kolagenowy BingoSpa z biokompleksem ziołowym przeznaczony do mycia i pielęgnacji włosów normalnych i zniszczonych, z tendencją do łojotoku. 
Czysty kolagen BingoSpa intensywnie odżywia i nawilża zniszczone i osłabione włosy, odbudowuje strukturę włosów.
Kombinacja flawonoidów, saponin, kumaryn, glikozydów i soli mineralnych zawartych w biokompleksie zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia na cebulki włosów, działa ochronnie, głęboko oczyszcza skórę głowy, likwiduje podrażnienia, reguluje wydzielanie sebum.
Regularne stosowanie Kolagenu do mycia włosów BingoSpa nadaje włosom elastyczność i blask, wzmacnia je, a skórze głowy przywraca naturalną równowagę. Włosy stają podatne na układanie i miękko się układają. I uwodzicielsko pachną."
Opakowanie: duża, prosta, prześwitująca butle z dosyć miękkiego plastiku, wiec z wyciskaniem
szampony nie ma problemu. Pojemność 500 ml.
Zapach: taki jak w przypadku odżywki. Nieco mydlany, świeży, nie przesadnie intensywny. Mi pasuje.
Konsystencja żelowa i trochę glutowata. Nie spływa z dłoni, dobrze się pieni. Szampon jest też wydajny.
Działanie: Żeby nie było tak tragicznie to zacznę od plusów. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Radzi sobie z olejami. Włosy są bardzo czyste, nie powiem. Ale po spłukaniu są szorstkie i splątane. Ja wiem, że odżywka sobie z tym poradzi, ale mimo wszystko wolę szampony nieplączące włosów. Po wyschnięciu są puszyste, czyste, ale mimo wszystko potrzebują czegoś jeszcze, bo inaczej plączą się. I to wszystko jestem w stanie jeszcze wybaczyć, bo można sobie z tym poradzić. Ale wystarczą 2-3 użycia aby skóra głowy zaczęła swędzieć i pojawił się łupież. To niestety szampon dyskwalifikuje. I dlatego skończy on jako żel pod prysznic :)
Nie kupię ponownie. 


BingoSpa Collagen pure hydrating shampoo.

The packaging: large, simple see though bottle made of soft plastic, so there is no problem squeezing the shampoo out. Capacity of 500 ml.
Fragrance is the same as the with the hair conditioner. Slightly soapy, fresh and not too strong. I like it.
Consistency: a gooey gel. Doesn't drip from hands, foams well. And it is pretty efficient.
Result: I'll start from good things so it doesn't look all so bad. It cleanses the hair and scalp really well. Removes oils. My hair are really clean after, cant say they are not. But after rinsing they feel very rough and tangled. I know that a conditioner can handle all that, but I still prefer the shampoos that don't do it. After I dry my hair they are light, clean but still need some extra moisturizer, otherwise they are hard to brush. I can still forgive all that, because I know how to deal with it. But after 2-3 washes my scalp starts to itch and dandruff appears. That disqualifies any shampoo. And that's why it ended up as a shower gel :) 
I will not buy it again.Sklad/Ingredients:


Pytanie do Was - miałyście ten, albo inny szampon BingoSpa? Byłyście zadowolone?

4 komentarze:

  1. Ja nie miałam żadnego szamponu od Bingo Spa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja go obronię, ponieważ mam wersję tylko trochę inną, z kolagenem i na moich włosach sprawdził się idealnie! ;) To dzięki jemu moje włosy w końcu zaczęły lśnić :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobrze wiedzieć, na pewno nie kupię :)

    OdpowiedzUsuń