But she doesnt show any interest with this fact.
Z tej okazji dostała nowe legowisko, które intensywnie testuje :)
She got a new bed that she is testing intesively :)
Ktoś pamięta jakie urocze maleństwo to było [klik] i [klik] ? A teraz wredota pogłaskać się nie da, bo nie lubi... chyba, że śpi i nie wie że jest głaskana :p
Any of You remembr how sweet little thing she was [click] and [click] ? And now she wont lte me pet her, 'cause she doesnt like it... unless she is asleep and doesnt realize what is happening :p







Najlepszego dla futra :)
OdpowiedzUsuńFutro dziękuje :)
UsuńMój Murzynek kończy za miesiąc 11 lat :) I jest bardzo przytulny, co bywa czasami męczące...
OdpowiedzUsuńwow, 11 lat :) mógłby trochę tego przytulanstwa oddać ;)
UsuńJaka piękna! Uwielbiam koty ;)
OdpowiedzUsuńOjejciu, jaka urocza :D I kiedy była maleństwem i teraz :)) Kocham koty i też mam jednego- kotkę perską Balbinę :D Pokazywałam ją kiedyś na blogu :)) Też nie przepada za głaskaniem :)) Dawała się głaskać tylko kiedy miałam w domu innego kota z TOZu jako "Dom Tymczasowy", wtedy była tak zazdrosna, że on uwielbiał się głaskać, przytulać, że też czasami pozwoliła :))
OdpowiedzUsuńMoże musimy drugiego kota przytargać... :p
Usuńale masz słodziaczka w domu :)
OdpowiedzUsuńPiękna Dama z niej :) Ucałuj ją od nas! <3
OdpowiedzUsuńoooo, czy to rosyjski niebieski? cudowna jest! :D
OdpowiedzUsuńNie, zwykły "kundelek". Ale musi mieć geny rosyjskie, bo i sierść krotka i takie paski na ogonie...
Usuńpiękne Futro :D
OdpowiedzUsuńdrugie zdjęcie w legowisku jest bombowe - jak zerka tym zielonym ślipkiem :) czy ja już pisałam, że ma przepiękny kolor Futra? pogłasiaj ją ode mnie urodzinowo jak się uda ;)
OdpowiedzUsuńśliczna kicia, sto latek, pannie nietykalskiej :D
OdpowiedzUsuńmoja Lili też była taka, ale kiedy ją wysterylizowałam(okazało się, że miała torbiel na jajnikach i macicy), wszystko się zmieniło i teraz pcha się na kolana, mruczy, śpi na mnie i się tuli, że czasem ręka drętwieje :D
buziaki dla Was :)
Jejku jaki słodziak :DD
OdpowiedzUsuńOhhhh she is sooo beautifu!!!! <3
OdpowiedzUsuńCudny miziaczek ;)))) wyściskaj go koniecznie ode mnie, kociary całym sercem :)))
OdpowiedzUsuńShe is so cute! :)
OdpowiedzUsuń