Jakiś czas temu pokazywałam Wam ten śliczny lakie Eveline miniMAX 413. Żeby było szybko i subtelnie dodałam do niego tylko kilka naklejek wodnych. Naklejki od Promoto-Promoto wygrałam w konkursie i są to te nieprześwitujące, wiec spokojnie można je nakładać na wszelkie kolorowe lakiery :) Prawda, że są śliczne?
Some time ago I was showing You this lovely polish Eveline miniMAX 413. To make it fast and still subtle I added a few water decals. Those Promoto_Promoto decals I won in a competition and they are the good kind - non see through. So You can apply them on any colour polish :) Aren't they pretty?
***
Na koniec mam do Was maleńką prośbę :)
Od dzisiaj do 7 maja można glosować na najlepsze letnie paznokcie w konkursie organizowanym przez Born Pretty Store. Jeśli mój letni manicure Wam się podoba oddajcie proszę głos. Wystarczy ze pod TYM postem zostawicie komentarz z głosem na No 5 :)
Dziękuję! :)
Dla wszystkich glosujących też jest niespodzianka. Sklep wybierze 5 osób, które będą mogły wybrać sobie 2 nowe folie transferowe!


From today until 7th of may You can leave Your votes on Born Pretty Store Summer competition. So if You liked my summer nails leave a vote please. All You have to do is leave a comment under THIS post saying No 5 :)
Thank You! :)
There is a prize for all the voters too. Among all 5 of You will win 2 brand new transfer foils!



Zagłosowane :)
OdpowiedzUsuńPięknie różyczki prezentują się na tym lakierze, bajecznie :)
Dziękuję:)
UsuńTe różyczki same w sobie są bardzo ładne.
Śliczne są te naklejki, a połączenie prezentuje się super :) Zagłosowałam ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńale genialne te Twoje konkursowe pazurki
OdpowiedzUsuńpiękny mani, te naklejki cudnie wyglądają :)
OdpowiedzUsuńgłos zostawię:)
Usuńmiałam i chyba mam jeszcze ten wzór, świetny jest :D
OdpowiedzUsuńfajnie wygląda jeden ozdobiony nimi paznokieć :)
cudowne naklejki :)
OdpowiedzUsuńKolor lakieru śliczny :)
OdpowiedzUsuńkolor magia, dodatek świetny
OdpowiedzUsuńpięknie te naklejki wyglądają na holo-bazie :D
OdpowiedzUsuńMani wygląda super!:)
OdpowiedzUsuńZagłosowałaś.. oszalałam jak zobaczyłam to Twoje cieniowanie piaskami.. do tego te stemple.. WOW <3
Tez lubię cieniowane piaski :)
UsuńJa robiłam chyba raz...ale tak efektownie to na pewno nie wyszło. :)
UsuńPiękne kwiatuszki. Fajnie się zgrywają na pierwszym
OdpowiedzUsuńA te ostatnie zdjęcie cudne. Bardzo mi się podoba
Masz takie ładne, długie paznokcie i równe :)
The decals look fabulous on this color!
OdpowiedzUsuńŚwietnie wykonane :) Wszystko do siebie pasuje
OdpowiedzUsuń