Zapomniałam o tych zdjęciach i przeczekały w roboczym folderze.
I don't remember what I had those nails.... in December? Could be. That's why the light is not so good...
I forgot about them and the photos were waiting in my storage folder.
Użyłam tu dwóch lakierów Colour Alike. Bazą jest jasny błękit Drachetka. Stemple z płytki Pueen 03 odbiłam za pomocą Maltanki. Już to pisałam, ale napisze pewnie jeszcze nie jeden raz - te nowe lakiery holo CA są genialne do stempelków.
I used here two Colour Alike polishes. The base is a light blue called Drachetka. For the stamps I used Maltanka and Pueen 03 stamping plate. I have said it before and I will probably say it many times more - those new holo polishes from CA are amazing for stamps.

Wszystko na dzisiaj :) Miłego weekendu.
That's all for today. Have a nice weekend :)

Świetny efekt :)
OdpowiedzUsuńjakie to ładne *.* i kolory i wzorek, no świetnie :)
OdpowiedzUsuńŚlicznie choć biel z czernią prezentowała by się jeszcze lepiej :D
OdpowiedzUsuńOj na pewno :)
Usuńalbo z czerwienią - troszkę marynarsko ;D
OdpowiedzUsuńI dodać do tego małą kotwicę :p
Usuńahoj Kapitanie ;D
UsuńŚwietny efekt :)
OdpowiedzUsuńŚwietne stempelki! :)
OdpowiedzUsuńrewelka! takie wzory lubię :)
OdpowiedzUsuńBoziu! Dlaczego ja nie umiem prosto odbijać stempli?? Zawsze mi coś zaskosuje :/ nie to co u Ciebie :)
OdpowiedzUsuńA myślisz ze dlaczego kciuka nie ma na zdjęciu :p
UsuńRaz ze stempelek nie objął go całego bo jest za maly i musiałam łatać, co już wyglądało paskudnie, a dwa ze wyszło krzywo :p
Ale cicho sza ;)
podoba mi się taki efekt :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładny stempel. Fajnie połączylaś kolory, moim zdaniem wygląda to trochę marynarsko :)
OdpowiedzUsuńśliczne :) !
OdpowiedzUsuńŚwietny ten wzorek :)) A lakierów z CA nie miałam jeszcze :)
OdpowiedzUsuńgenialnie odbite :)
OdpowiedzUsuńŚwietne są te stempelki, jednak tyle razy próbowałam i nic mi nie wychodzi, więc się poddałam. Za to miło popatrzeć u kogoś innego na dłoniach. :)
OdpowiedzUsuńślicznie! te lakiery faktycznie są idealne do stempli :)
OdpowiedzUsuńi również podziwiam, że tak równo umiesz odbić stemple ;p ja właśnie ostatnio stemplowałam i oczywiście krzywo wyszło
Ślicznie ja nie mam odwagi na stempelki :)
OdpowiedzUsuńJa Cię! Rewelacyjnie to się prezentuje, pozazdrościć takiego przykuwającego wzrok manicure :D
OdpowiedzUsuńJa ogólnie przepadam za lakiery CA jeśli chodzi o stemplowanie :) Wzór się odbił bardzo ładnie
OdpowiedzUsuńmoje stemple nigdy nie wychodzą tak ładnie.
OdpowiedzUsuńciągle myślę nad zakupem paru holosiów od CA właśnie do stempli, świetnie się odbijają :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie :)
OdpowiedzUsuńsuper kolory:) efekt genialny
OdpowiedzUsuńKapitalnie! Wzór odbity tak idelanie, że szczękę zbieram z podłogi!:)
OdpowiedzUsuńLakiery CA są rzeczywiście genialne, a w połączeniu z tym wzorkiem- istne szaleństwo <3 *.*
OdpowiedzUsuń