I was waiting for the frog week :) and it's because I have 2 manicure for You. I couldn't decide which one to make. Both frogs looked great. So today I will show You one and tomorrow will be the second one.
Baza jest mój najulubieńszy pomarańczowy lakier z Avonu Art Orange (tak go lubię, że kupiłam drugą buteleczkę, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło). Czarny lakier to Essence Black is Back. Kolka namalowałam akwarelka. Całość pokryte top coatem.
The base colour is my most favourite Avon polish Art Orange (I like it so much that I got another bottle, and that have never happened before). Black polish is from Essence Black is Back. Circles are painted with aquarelle paints. Everything sealed with a top coat.
Inspiracja/inspiration:
Wszystkie żabki będą w podsumowaniu na blogu Orlicy :)
All the froggies will be in a summary post on Orica's blog :)
W przyszłym tygodniu Dzikich Wyzwań będzie waz.
Next week on Wild Challenge will be snake.






Wow<3
OdpowiedzUsuńMani jest boski i bardzo oryginalny.. ale kurde (nie obraź się) tak obrzydliwa jest ta żaba, że jak widzę mani przechodzą mnie ciarki... :D
OdpowiedzUsuńHahahaha :D Ja tam żaby lubię, wiec mi nic nie jest :p
UsuńTo dobrze, bo w innym wypadku jak tu chodzić z takim mani:D
UsuńSuper mani :)
OdpowiedzUsuńWow, świetna żaba (i na liściu i na pazurkach) ;D
OdpowiedzUsuńnie chciałabym napotkać takiej żaby!
OdpowiedzUsuńpaznokietki fajne :D oddają inspiracje ze zdjęcia!
To zdobienie wyszło ci naprawdę super! :)
OdpowiedzUsuńIdealne odzwierciedlenie :D
OdpowiedzUsuńświetne odwzorowanie :P
OdpowiedzUsuńŚwietnie! :)
OdpowiedzUsuńWspaniała żaba! Wyszło bardzo fajnie... ciekawa jestem drugiego żabolka :)
OdpowiedzUsuńMiałam pisać, że mi to w ogóle żaby nie przypomina, a tu proszę - jednak są takie hehe :) Fajne :)
OdpowiedzUsuńświetna interpretacja :D
OdpowiedzUsuńwybrałaś żabkę w naprawdę genialnych kolorkach :)
pięknie :D
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie;)
OdpowiedzUsuńŚwietne
OdpowiedzUsuńale ciekawe zdobienie, świetnie odwzorowane :)
OdpowiedzUsuń