Dzisiaj obiecana druga żabka. Ten manicure bardziej przypomina żabę, ale z wczorajszym dużo lepiej się czułam. Zdecydowanie wole pomarańczowy kolor na paznokciach niż żółty.
Żółty to lakier Avon Inspire. Czarny to farbka akrylowa. I to wszystko :)
Która żabka Wam się bardziej podoba?
Today is the second promised from. I think this manicure remind the frog a bit more that the yesterdays one. But with the orange pattern I felt better than with the yellow.
The yellow polish here is Avon Inspire. Black is an acrylic pant. And thats all :)
Which frog do You like more?
Inspiracja/inspiration:
Wszystkie żabki będą w podsumowaniu na blogu Orlicy :)
All the froggies will be in a summary post on Orica's blog :)





Ale super!! :)
OdpowiedzUsuńUfff.. aż się bałam zaglądać.. ale ta żaba już tak przyjaźniej wygląda:D MAni jest genialny.. przepięknie:)
OdpowiedzUsuńbardzo ładnie :)
OdpowiedzUsuńodlotowo świetny pomysł i wykonanie mistrzowskie
OdpowiedzUsuńŚwietne! Ta środkowa chyba najfajniejsza:)
OdpowiedzUsuńRewelacyjny efekt! projekt zrealizowany, a do tego uderzenie w neon! ;)
OdpowiedzUsuńŚwietny pomysł, a wykonanie jeszcze lepsze :D piękne żabki zmalowałaś
OdpowiedzUsuńbardzo oryginalna żabka a efekt fantastyczny!
OdpowiedzUsuńObie żabki mi się bardzo podobają. Pięknie zdobisz paznokcie :)
OdpowiedzUsuńhehe ale fajowy wzor :D
OdpowiedzUsuńja zdecydowanie wolę tego drzewołaza :) ale może to przez sentyment bo mój chłopak takie choduje ;)
OdpowiedzUsuńŻółta żabucha ładniejsza ;)
OdpowiedzUsuńpomysłowe!
OdpowiedzUsuńżab nie cierpię, okropnie mnie brzydzą :P
ale bajer, WOW, świetnie Ci wyszło
OdpowiedzUsuńkolejna świetna żaba :D
OdpowiedzUsuńooo genialna żabcia!
OdpowiedzUsuńzdecydowanie mój nr1! :D
super żaba ;]
OdpowiedzUsuńJak ładnie!:D
OdpowiedzUsuńbardzo pomysłowy, a jednocześnie prosty motyw żaby :)
OdpowiedzUsuńswietny efekt ;d
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie http://www.madeinmepatcy.blogspot.com/ ;)))
ta żabka też jest piękna :D lepsza była poprzednia :D
OdpowiedzUsuńniesamowicie to wygląda !!!! :D
OdpowiedzUsuń