For this snake week challenge it would be perfect to use a stamp with snake skin pattern. Unfortunately I don't have one, so I had to deal with it another way. My handyman sense was telling me that I can make a "tool" I need on my own like a dotting tool. But instead of a round tip I need a square one. So I just filed the end of my orange stick to get a square and voila :)
Za pomocą czarnej farbki akrylowej szybko wykonałam wzór wężowy. Idealny nie jest, ale mi się podoba. Gdzieniegdzie dodałam odrobinę złotego lakieru Avonu Golden Vision.
Bazowy lakier to Essence Most Wanted. Następnie za pomocą gąbeczki naniosłam nieregularnie beżowy lakier Avon Street Beige i odrobinę czarnego Cliché Gótico.
Całość utrwalona top coatem.
Using a black acrylic paint and made a snake pattern. It is not perfect, but I still like it. Here and there I added some gold Avon polish Golden Vision.
The base polish is Essence Most Wanted. Then with a sponge I applied very randomly some beige polish Avon Street Beige and a tiny bit of black Cliché Gótico.
Everything sealed with a top coat.
Wszystkie węże będzie można zobaczyć za kilka dni na blogu Orlicy.
All little snakes will be shown on Orlica blog in a few days.
All little snakes will be shown on Orlica blog in a few days.






Wow...! cudowy efekt:)
OdpowiedzUsuńSuuuper wyglądają! Na miniaturce myślałam, że to naklejki drukowane :D
OdpowiedzUsuńświetne interpretacja tematu bardzo mi się podoba
OdpowiedzUsuńwyszło mega!
OdpowiedzUsuńjesteś baaardzo pomysłowa :) sama stworzyłaś stempelek :)
pięknie ;P
OdpowiedzUsuńBrawo za wykonanie, a jeszcze większe za pomysł:)
OdpowiedzUsuńo jaaa... Twój wężyk jest genialny!
OdpowiedzUsuńja się zastanawiałam jak zrobić fakturę wężowej skóry ale na coś tak prostego i sprytnego nie wpadłam :D
super wąż ;)
OdpowiedzUsuńidealnie pasuje
Ale pięknie wyszło :D Sssuper pomysł z tym patyczkiem :D
OdpowiedzUsuńEfekt świetny;)
OdpowiedzUsuńbardzo mi się podoba:)
OdpowiedzUsuńale ładnie to wygląda :D
OdpowiedzUsuń