Yesterday I was showing You my empties, and today I will show haul from the whole month. Basically its all that was needed and a few bits and pieces from a Chinese shop :p cause I couldn't resist.
- dwie odżywki do włosów Herbal Essences. Żółta to jakaś nowość i już jest w użyciu :) Jak na razie super.
- Szampon Gliss Kur - lubię go i co jakiś czas do niego wracam. Tym bardziej jak jest w promocji -50%
- mokre chusteczki czyli to co zwykle
- two Herbal Essences conditioner. The yellow one is a new thing and already in use :) So far so good
- Gliss Kur shampoo - i like this one and I get back to it from time to time. Especially when its on -50% promotion
- wet wipes as always
- szklany pilniczek
- karuzela z owocami fimo.
- Makeup sponged to make gradient nails. I dont use those to apply foundations
- glass nail file
- and a wheel with fimo fruits
Wszystko w tym miesiacu.
That's all thin month.


Ja omijam sklepy chińskie szerokim łukiem bo nie dość ze w nich cuchnie (bynajmniej w tych co ja byłam) to ani nic ciekawego nie znalazłam. A ciekawa jestem szamponu bo go jeszcze nie miałam :)
OdpowiedzUsuńJa mam dwa ulubione. Nic nie cuchnie i są świetnie zaopatrzone w rożne dodatki i pierdółki :p
UsuńO szamponie pewnie napisze coś więcej.
Odżywki wyglądają bardzo ciekawie :)
OdpowiedzUsuńHerbal essences <3
OdpowiedzUsuńte owoce są boskie!
OdpowiedzUsuńa ja bym chętnie poczytała coś o tych odżywkach :D
OdpowiedzUsuńA cóż to za karuzela z owocami?pierwszy raz coś takiego widze...:)
OdpowiedzUsuńte owocki świetne ;)
OdpowiedzUsuńU mnie tez w Chińczyku jest zawsze coś na co się skuszę bo fajnie wygląda :D
OdpowiedzUsuńciekawe zdobycze :D
te owocki sa cudne <3 gdzie je zdobylas?
OdpowiedzUsuńU mnie one licznie występują w Chińskich sklepach :)
UsuńJakie cudeńka paznokciowe!:) Super!:))
OdpowiedzUsuńśliczne :) ja uwielbiam chińskie centra :D
OdpowiedzUsuńSłodkie są te owoce!:)
OdpowiedzUsuńherbal essences świetnie pachną, słodko i intensywnie ale tylko wąchając z butelki bo na włosach zapach się traci (przynajmniej na moich). Marzy mi się szampon+odżywka która będzie pieknie i mocno pachnieć na włosach :)
OdpowiedzUsuńZgadzam się... zapach nie utrzymuje się, a szkoda. Chociaż ja lubię te odzywki za działanie i na tym bardziej mi zależy niż na zapachu.
UsuńFajne te ozdoby, tylko ja bym nie wiedziała, jak je wykorzystać ;p Czekam na Twoje pomysły :)
OdpowiedzUsuńW sklepie mi się strasznie spodobały. Czekam na natchnienie :p
Usuń