Tym razem udało mi się opublikować ich więcej, a to dzięki projektowi w którym biorę udział :)
Finally managed to show some more painted stuff on nails. Every month I promise myself to show more nail art and every month there is definitely not enough of them.
This time I managed to publish a bit more and it's all thanks to a challenge I participate :)
W ramach Dzikiego Wyzwania/Wild Challenge nail art:
Zaczęło się od tygrysa [KLIK]
It all started from a tiger [CLICK]

Kameleon [KLIK]
Chameleon [CLICK]

Papuga [KLIK]
Parrot [CLICK]

Flaming [KLIK]
Flamngo [CLICK]

A także wypróbowałam pierwszy raz ćwieki, [KLIK]
Also I tried studs for the first time, [CLICK]

I zmalowałam trochę róży na brokatowym piasku [KLIK],
Painted some roses on a glitter sand [CLICK]

Który Wam się podoba najbardziej?
Which one do You like the most?

śliczne :) ale papużkowe najlepsze ;)
OdpowiedzUsuńwszystkie piękne papuga jednak u mnie wygrywa
OdpowiedzUsuńsuper zdobienia :)
OdpowiedzUsuńcudowne.. wszystkie!:)
OdpowiedzUsuńróże najlepsze :D
OdpowiedzUsuńróżyczki są przecudne!
OdpowiedzUsuńRóże mnie oczarowały! :)
OdpowiedzUsuńwszystkie mi się podobają :)
OdpowiedzUsuńKameleon, ćwieki i róże na piasku najbardziej mi się podobają. Gdybym ja miała tyle chęci i talentu do malowania takich cud jak Ty, ah :D
OdpowiedzUsuńswietne, najlepsze te granatowe ;d
OdpowiedzUsuńhttp://www.madeinmepatcy.blogspot.com/
sama nie wiem, które najlepsze, wszystkie super
OdpowiedzUsuńWszystkie świetne! Zdolniacha!:))
OdpowiedzUsuńJa mam akurat na swoich paznokciach kolorowe kropeczki :)
OdpowiedzUsuńW wolnej chwili zapraszam do siebie na denko :)
(www.kruszyneczka93.blogspot.com)
co jedne to piękniejsze :)
OdpowiedzUsuńjeju zazdroszcze ci że umiesz takie cuda przedstawic na pazurkach mi zawsze jedna reką wychodzi dobrze a druga zjebanie ;(((
OdpowiedzUsuń