Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

04.07.2012

Home Institut Shampooing Dermatologique - szampon do włosów wypadających.


Home Institut Shampooing Dermatologique

 zrodlo: www.home-institut.pl
Szampon do wypadających włosów. TRICHOGEN VED to kompleks roślinny składający się z żeń-szenia, soji, łopianu. Ta wyjątkowo dobrze skomponowana mieszanka roślinna przedłuża cykl życia włosa.
Zawiera cenne aminokwasy z reszta siarkowa, proteiny sojowe, prowitaminę B5, witaminę PP, biotynę, glukozaminę, cynk.”   
źródło: www.home-institut.pl

Szampon ma za zadanie przeciwdziałać wypadaniu włosów. I tu mam problem z określeniem czy rzeczywiście działa. Ja większych problemów z wypadaniem nie mam. B. ma o czasu do czasu i to głownie dla niego szampon był zakupiony, ale mu się od początku nie spodobał (bo nie chciał się pienić) i używał go od czasu do czasu. A szkoda, bo ja uważam ze mógłby zadziałać.
Zaczęłam używać zatem i ja i mi natomiast bardzo przypadł do gustu!

Szampon ma przezroczystą butle, co uważam za plus bo widać ile go zostało. Niezbyt ładne i toporne zamknięcie, ale nie to jest najważniejsze. Pachnie ziółkami, co uwielbiam, łatwo się spłukuje, nie plącze włosów (jak to lubią robić ziołowe szampony), dobrze myje, nie podrażnia, nie wywołuje łupieżu. Jakby nie było pieni się słabo, ale mnie to nie przeszkadza. Piana jako taka jest. I co mnie od razu urzekło to 
o, ze włosy po nim błyszczą jak szalone :)                                                                                                                      
                                                                                           
Trochę odstrasza jego cena, choć uważam ze jest jej wart. Pewnie za jakiś czas skusze się na inny rodzaj.
Mój Hit!

This shampoo is supposed to stop hairloss. And here I cannot say for sure if it really works that way. I don't have bigger problems with falling hair. B. does and this shampoo was bought mainly for him, but he didn’t like it much from the very beginning (didn’t foam much) and he was using it from time to time only. And it's a pity, cause I think it could actually work.
So I was using it and I loved it!

Shampoo has a see through bottle witch is a big plus as You can see how much of the product is left. It smells of herbs and that’s what I like as well, it's easy to rinse, doesn't tangle the hair (herbal shampoos like to do that), washes well, doesn't irritate, doesn't cause any dandruff. It does foam a less than normal shampoos but I don’t mind that. It does give some kind of foam. And what captivated me right away is that the hair shine like crazy :)
The price is a little scary, thought I think it is worth it. I will probably get another bottle, but maybe a different type this time.
My HIT!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz